Author Topic: Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak!  (Read 1556 times)

Mono

  • Zen Monk
  • **
  • Posts: 63
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak!
« on: September 14, 2013, 04:33:12 pm »
Sziasztok!

Lassan egy éve használok - egyelőre csak egy szerveren - Zentyal 3.0-át. A telepítést, finomhangolást nem sokkal követően a webes felületen járva, a "Kijelentkezés" gombra kattintva ez az üzenet fogad:
"Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak! "
Pedig sok alkalommal nem is változtatok semmit, vagy pedig természetesen elmentem a változtatásokat, mielőtt a "Kilépésre" kattintok. Nincs semmi "narancssárga" a felső részen, de ez az üzenet mindig megjön.

Mit lehet tenni? Van esetleg valami tmp könyvtár, ahonnan törölnöm kellene néhány elévült fájlt, hogy ez megszűnjön?
Folyamatosan fennáll a dolog, természetesen azóta számtalan frissítés, jó néhány szerver újraindítás is történt, de ezen nem változtatott.

Mono

  • Zen Monk
  • **
  • Posts: 63
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
[SOLVED] Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak!
« Reply #1 on: September 16, 2013, 10:19:00 pm »
Na jó, úgy tűnik, vaklárma volt részemről a dolog.
Gondoltam szétnézek ez ügyben a fórum angol nyelvű részén, átváltottam angolra a Zentyal felületét, az "Exit"-re nyomva ugyanabban a világoszöld csíkban angolul ezt írja ki:
"There are no unsaved changes in this session."
Visszaváltva magyarra a nyelvet, majd a "Kijelentkezés"-re kattintva megint ezt kapom az amúgy ugyanolyan világoszöld háttérben:
"Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak!"

Szummázva a dolgot tehát nincs itt baj, csak a fordítás éppen az ellenkezőjére sikeredett, mint amit eredetileg a készítők üzenni szerettek volna :) - vagy inkább :(

Azért kíváncsi lennék: nálatok is ezt írja ki? Folyamatosan frissítem a rendszerem, de ez mindig ilyen volt.

julio

  • Guest
Re: Ebben a munkamenetben nem mentett módosítások vannak!
« Reply #2 on: September 16, 2013, 10:58:01 pm »
Igaz én nem magyar nyelven használom de ahogy nézem az ellenkezője is félresikerült:  :o ;D
http://translate.zentyal.org/hu/zentyal/zentyal.po/translate/?unit=370136

Ha gondolod regisztrálj a translate oldalon és Te magad is kijavíthatod....